Про нас

Про нас

Українсько-Південноафриканський Торговий Портал є платформою для просування торгівлі між двома країнами.

Компанії, зареєстровані на сайті, перевіряються для підтвердження легітимності, їм надаються ім’я користувача та пароль, з метою наповнення ними сайту своєю маркетинговою інформацією. Користувачі можуть шукати партнерів, використовуючи назву компанії, продукти, коди ГС (Гармонізована система опису та кодування товарів) або необхідні послуги.

На веб-сайті можуть бути розміщені запити, на які можуть відповісти користувачі з іншої країни. Портал містить бібліотеку ресурсів для розуміння динаміки торгівлі кожної країни.

Зареєструватися

Чому ви повинні користуватися торговим порталом Південно-Африканської Республіки Україна

Ось декілька запитань та відповідей, чому ви отримаєте користь від використання торгового порталу.

  • 01 Що таке торговий портал?

    Торговий портал - це веб-сайт, який надає конкретну інформацію для підприємств певної галузі, посилаючись на інші веб-сайти, що надають товари та послуги.

  • Компанії перелічують усі свої товари та послуги в Інтернеті. Ви можете переглядати або шукати цю інформацію, шукаючи відповідну компанію для зв’язку. Ви можете шукати товари, послуги, компанії або коди HS. Вся інформація надається англійською мовою.

  • Адміністратор порталу UA ZA перевірить інформацію про компанію, надану для законності. Підтвердження даних про компанію та директора в реєструючому органі, підтвердження податкових номерів, підтвердження адреси електронної пошти, веб-сайту та фізичної адреси. У кожній країні існує процес перевірки, який відповідає її середовищу.

Послуги

Перевірте наші Послуги

Безпечний та безпечний

Знайте, що ваші дані зберігаються безпечно та надійно.

Перевірено

Усі способи використання та компанії перевірені. Всі товари класифіковані за категоріями.

Зручність

Одне зручне місце для пошуку та перегляду продуктів та послуг.

Починай тут

Використовуйте нашу просту у використанні сторінку реєстрації, щоб зареєструвати себе та свою компанію та товари.

Зареєструватися

Продукти та послуги

Продукти та послуги

Rings

Rings

Luxury consumer goods
Rings

Rings

Luxury consumer goods
Yes4Youth

Yes4Youth

Other
Socio Economic Development

Socio Economic Development

Other
Enterprise Development

Enterprise Development

Other
Payroll outsourcing

Payroll outsourcing

Other
Pothole Magic

Pothole Magic

Industrial Supplies and Materials
Rings

Rings

Luxury consumer goods

F.A.Q

Питання що часто задаються

Чи є вартість участі на Торговому порталі UA ZA?

Тут немає жодних витрат

Як зв’язатися зі службою підтримки торгового порталу UA ZA?

Будь ласка, надішліть електронний лист на support@uazatrade.com

Як знайти постачальника чи замовника в іншій країні?

Скористайтеся засобом пошуку для пошуку продуктів, послуг, компаній або коду HCDS.

Мені потрібна конкретна інформація про одну з двох країн. Як я можу знайти саме те, що мені потрібно?

Будь ласка, перегляньте сторінку Бібліотека, яка містить корисну інформацію. Якщо вам потрібна інформація, якої там немає, надішліть електронною поштою адміністратору цього веб -сайту за адресою info@uazatrade.com

Як подати торговий запит?

Після реєстрації та проходження процесу перевірки користувач може заповнити сторінку своєї компанії інформацією та зробити торговельні запити щодо певних продуктів, послуг чи кодів HCDS.

Як отримати доступ до цього сайту для пошуку компаній в іншій країні?

Будь ласка, зареєструйтесь як користувач. Вам потрібно мати дійсну та активну адресу електронної пошти. Після того як ви зареєструєтесь та ваша електронна адреса буде підтверджена, ви зможете додати дані своєї компанії та подати запит на її перевірку. Наш доброзичливий персонал перевірить інформацію про вашу компанію, і після того, як ви отримаєте підтвердження, ви зможете почати додавати продукти та послуги вашої компанії та торгові запити. Ви також можете шукати інші товари та послуги, компанії або торгові запити.

Торгова інформація

Отримайте найсвіжішу торгову інформацію тут...

Валовий внутрішній продукт (ВВП) Південної Африки

ZA ВВП

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) Південно-Африканської Республіки досягло лише 0,153% у 2019 році. ВВП Південно-Африканської Республіки скорочується з 2017 року, але зростання ВВП у третьому кварталі 2020 року за останній час продемонструвало 66% зростання.

Індекс споживчих цін

ZA ІСЦ

Індекс споживчих цін (ІСЦ) вимірює сукупний рівень цін в економіці на товари та послуги, придбані домогосподарствами країни. ІПЦ Південної Африки становив 3,3% у 2020 році, тобто зміна рівня цін на товари та послуги становить 3,3%.

Exchange Rate

USD/ZAR

Поточний курс USD / ZAR на липень 2021 р. Становить R14,51. Курс між USD / ZAR завжди коливається. Південноафриканський ренд - одна з найбільш торгуваних валют Африки.

ZA Міжнародні резерви

ZA Міжнародні резерви

Нещодавно Південна Африка має 54,8 мільярдів (дол. США) міжнародних резервів. У 2020 році були досягнуті найвищі за весь час міжнародні резерви - загалом 57,8 мільярдів доларів США.

Ключові ставки політики ZA

Ключові ставки політики ZA

Ключові ставки політики використовуються центральними банками в різних країнах як інструмент реалізації монетарної політики. Південна Африка знизила ставки банківської політики на 0,25% з останнього кварталу на 3,75% до 3,5% на початок 2021 року.

ZA Зовнішня торгівля

ZA Зовнішня торгівля

У 2015 та 2016 рр. Південна Африка імпортувала більше продукції, ніж експортувала за кордон. У 2017 році коефіцієнт імпорту / експорту змінився, і Південна Африка почала експортувати більше продукції, а висока кількість експорту сприяла найвищому зростанню ВВП (1,4%) за останні 5 років. Останні дані показали, що в 2018 році Південна Африка експортувала 93,6 мільярда (у доларах США), а імпортувала 92,6 мільярда (у доларах США).


Вступ

Вітальне повідомлення


Форма вітального повідомлення Любов Абравітова | Посол України в ПАР